Společnost Sony oficiálně odhalila další vlnu titulů z herního katalogu pro předplatitele PS Plus Extra/Premium, které budou k dispozici od 21. října 2025.
Sestavu vede hra Silent Hill 2 od Bloober Team. Tento oceňovaný remake bude k dispozici od 21. října na PS5.
Mezi další pozoruhodné tituly pro PS5 patří Until Dawn od Ballistic Moon, méně uznávaný remake založený na hororové hře Supermassive z roku 2015, a V Rising, sandboxová akční RPG, ve které hráči ovládají nově probuzeného upíra. K dispozici je také Wizard with a Gun, pokud máte rádi méně vážné survival craftingové hry.
Yakuza: Like a Dragon bude také k dispozici pro hráče PS5 a PS4 spolu s narativním dobrodružstvím As Dusk Falls a Poppy Playtime: Chapter 1. Prémioví předplatitelé také získají přístup ke klasikám jako Tekken 3, jedné z nejlepších her série, pro obě platformy. Zvláštní je, že Tomb Raider: Anniversary a Soulcalibur 3, o kterých se dříve spekulovalo chybí.
Každopádně zůstaňte naladěni, až tyto tituly příští týden vyjdou. Mezitím si předplatitelé všech úrovní mohou vyzkoušet hry Alan Wake 2, Goat Simulator 3 a Cocoon.

