Společnost Sony oficiálně představila hry v programu PlayStation Plus na měsíc květen 2021.

Právě odhalená nabídka her ukazuje, že si majitelé konzolí PS4 a PS5 s aktivním členstvím PS Plus nemají v tomto roce nač stěžovat, protože i květen přichází s velmi silným herním line-upem.

V květnu se tedy můžete těšit na pálení pneumatik a skřípění plechů v závodní hře Wreckfest: Drive Hard, Die Last | PS5 *

Závoďte, opravujte, vylepšujte svá auta, abyste přežili epické kolize a souboje a dorazili k cíli jako první. Nezapomeňte vyzvat své přátelé v multiplayeru pro až 24 hráčů.

Dále potom na válečné bitevní pole v jednom z největších válečných konfliktů lidstva v podobě multiplayerové střílečky Battlefield V | PS4

Když budete bojovat v epických, neočekávaných místech po celém světě, užijte si dosud nejbohatší a nejvíce pohlcující bojiště, kde proti sobě stojí až 64 hráčů na obrovských mapách. K dispozici je i kampaň pro jednoho hráče.

Přečti si  Mass Effect Legendary Edition dostane velký Day One patch, který vylepší výkon

A nakonec potom na hru, v níž si otestujete své schopnosti přežít po letecké katastrofě v rozlehlé oblasti Tichého oceánu ve hře Stranded Deep | PS4.3

Prozkoumávejte prostor pod hladinou a na souši, abyste mohli vyrobit nástroje , zbraně a úkryt, které budete potřebovat, abyste zůstali naživu.

Všechny tři hry budou k dispozici v PS Plus od 4. května 2021. Do té doby si nezapomeňte přidat do knihoven Days Gone, Oddworld: Soulstorm a Zombie Army 4: Dead War.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno