Před námi je nový měsíc a společnost Sony jako vždy poslední středu v měsíci odhalila nabídku PlayStation Plus Essential na nadcházející měsíc, tedy září 2023.

Zářijová nabídka přináší tři přinejmenším zajímavé tituly, kterými jsou Saints Row, Black Desert – Traveler Edition a Generation Zero. Tyto hry budou k dispozici od úterý 5. září a budou k dispozici až do pondělí 2. října.

Saints Row | PS4, PS5

Zažijte největší a nejlepší hřiště Saints Row, jaké kdy bylo vytvořeno. Jedinečný rozlehlý svět Santo Ileso je kulisou pro divoké, nadživotní pískoviště strhujících postranních shonů, kriminálních podniků a senzačních misí, když střílíte, řídíte a létáte v obleku na vrchol. Převezměte město blok po bloku, veďte válku proti nepřátelským frakcím a zpevněte se v ulicích. Zahrajte si kdykoli online s přítelem prostřednictvím plně nepřipoutaného kooperativního zapojení / vyřazení, aniž byste museli vyřadit některého z vás z podivné akce. 

Přečti si  Trailer na dobrodružství LEGO Horizon ukazuje hraní na Switchi

Black Desert – Traveler Edition | PS4

Najděte své povolání v tomto fantasy MMORPG s otevřeným světem, které se může pochlubit rychlým PvE bojem, rozsáhlými obléhacími válkami PvP, několika třídami postav a typy bojů, na které se můžete specializovat. Můžete se také rozhodnout věnovat se různým činnostem, jako je např. obchod, rybaření, výcvik koní, alchymie, vaření a shromažďování. Traveler Edition je balíček základní hry a několika doplňků.

 Generation Zero

Toto dobrodružství s otevřeným světem z pohledu první osoby se odehrává ve známém, ale nepřátelském otevřeném světě Švédska 80. let. Bojujte a přežijte smrtící strojové nepřátele sami nebo se třemi přáteli v bezproblémové online kooperaci a objevujte pravdu o tom, co se v regionu stalo. Své bitvy si musíte vybírat moudře, když se pustíte do adrenalinového partyzánského boje proti těmto mechanickým silám. Uklízejte části od svých padlých nepřátel a použijte je k výrobě vybavení, zbraní a munice. Postavte a opevněte své vlastní základny po celém ostrově a začněte si brát zpět svůj domov. 

Přečti si  Dragon Age: The Veilguard vám umožní přepínat mezi 2 zbraněmi uprostřed boje, jde o to mít pod kontrolou každou jednotlivou akci

Poslední šance stáhnout si srpnové měsíční hry 

Členové PlayStation Plus mají čas do pondělí 4. září na přidání PGA Tour 2K23, Dreams a Death’s Door do své herní knihovny. 

Sony vedle nových her pro PlayStation Plus Essential také oznámilo zvýšení cen všech ročního předplatného PS Plus, více se o tom dozvíte ZDE.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno