PlayStation Plus zaznamená významné zvýšení cen. Společnost Sony oznámila, že od 6. září budou zvýšeny ceny za 12měsíční předplatné pro všechny tři úrovně PlayStation Plus.

Po 6. září budou ceny zvýšeny následovně PlayStation Plus Essential, Extra a Premium 71,99 Euro, 125,99 Euro a 151,99 Euro. Zvýšení cen je poměrně razantní, ale zatím neznáme přesná čísla v korunách, jakmile je budeme znát, budeme pro vás tento příspěvek aktualizovat.

JIŽ ZNÁME CENY 12 MĚSÍČNÍHO PŘEDPLATNÉHO V KORUNÁCH, KTERÉ BUDOU NOVĚ NASTAVENY TAKTO:

Essential nová cena: 1.880,- CZK | Extra nová cena: 3.280,- CZK | Premium nová cena: 4.000,- CZK

Tato úprava ceny nám umožní i nadále přinášet vysoce kvalitní hry a výhody s přidanou hodnotou do vaší předplatitelské služby PlayStation Plus,“ napsal Adam Michel, ředitel pro akvizici a operace pro obsah ve společnosti PlayStation. „Nové ceny 12měsíčního předplatného zůstanou za zvýhodněnou sazbu ve srovnání s nákupem 1měsíčního nebo 3měsíčního předplatného během 12měsíčního období.

Přečti si  DESKOVKA: Expedice je další hra ze světa Scythe

Ceny za 1měsíční a 3měsíční předplatné pro všechny tři úrovně zůstanou aktuální, zatímco změny cen se u stávajících 12měsíčních předplatitelů projeví až 6. listopadu.

Není to poprvé, co jsme v posledních měsících viděli zvýšení cen za předplatitelskou službu. Začátkem tohoto roku Microsoft oznámil zvýšení cen předplatného Xbox Game Pass a Xbox Game Pass Ultimate v několika regionech po celém světě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno