Před pár týdny hvězda společnosti Microsoft a bývalý šéf Xboxu Phil Spencer nepřímo prozradil, že Gears of War 5 je ve vývoji.

K tomuto nepřímému oznámení došlo během odhalení plánů pro Xbox Game Pass, kde se zmínil, že budoucí neohlášené exkluzivní hry, jako Gears of War, budou také zahrnuty v této předplacené službě a to již v den vydání. Nyní se zdá, že na vývoji pátého dílu se již pracuje, protože několik nabídek zaměstnání na stránkách vývojáře Splash Damage naznačuje, že tomu tak opravdu je.

Výsledek obrázku pro gears of war 4

Splash Damage je společnost, která pracovala na multiplayerové části Gears of War 4 a v současné době shání do svého týmu vývojáře na pozice: Associated Art Director, Cinematic Artist, Cinematic Environment Artist, Cinematic Lead a další. Dle výpisu se také zdá, že by studio Splash Damage mohlo být mnohem více zapojeno i do výroby kampaně. Studio by tak mohlo převzít obrovskou část vývoje pátého dílu, čemuž by také napovídala nedávná informace o tom, že The Coalition v současné době pracuje na zcela no IP pro Xbox One a PC.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Uvidíme, zda nám E3 přinese informace o chystaném pátém dílu. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno