Akční adventura Marvel´s Avengers vychází až 15. května příštího roku. I přesto se nám poštěstilo dostat se během konání Gamescomu na prezentaci společnosti Square Enix, kde nám vývojáři ze studií Crystal Dynamics a Eidos Montreal nejenže hru představili, ale nechali nás si ji i zahrát.

Celé demo začíná jednoho slunného dne v San Franciscu při příležitosti oslav A-Day, kdy svět oslavuje své hrdiny a Avengers v čele s Tony Starkem a Kapitánem Amerikou odhalují nové technologie, které mají pomoci v boji proti bezpráví, včetně jednoho nového experimentálního zdroje energie. Vše jde hladce až do chvíle, kdy na nedalekém mostě Golden Gate dojde k několika řetězovým explozím.

Následně jsme se společně s Iron-Manem, Cpt. Amerikou, Hulkem, Black Widow a Thorem přemístili do víru dění na onen zmiňovaný most. Jednalo se o úplně první misi hry, která slouží také jako tutorial. Každá z pěti postav má své speciální schopnosti, bojové kombinace a unikátní ovládání a zasvěcení do systému hry tak přišlo vhod. Ovládání hry je čistě arkádové, ale naprosto responzivní a naučit se základní útoky a schopnosti není vůbec komplikované. Celkově bylo demo kombinací tří segmentů. Videosekvencí, intenzivních rubaček a quick-time eventů. Nic sofistikovanějšího pravděpodobně od hry čekat nemůžeme. Výjimkou, která potvrzuje pravidlo, je příběh celé hry, který se nedrží žádné zápletky, kterou by mohli fanoušci Marvelu znát z filmů. Marvel´s Avengers mají zcela nové story, které by mohlo být nejsilnějším faktorem tohoto titulu.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Slušný náhled na to, co oblíbené hrdiny ve hře čeká, jsme dostali po dohraní demoverze, po níž se spustil příběhový trailer, který ukazoval, jak celá situace na Golden Gate Bridge skončila a jaké měla následky nejen na celosvětové dění, ale hlavně na Avengers.

Marvel´s Avengers mají single-playerovou kampaň po jejímž dohraní se vám zpřístupní endgame část hry, kterou můžete hrát jak sami, tak s vašimi přáteli a pokusit se tak ochránit planetu Zemi před dalšími hrozbami. Vývojáři se vyjádřili, že hru tvoří pro hráče, a je tak jen na nich jakým způsobem hru budou hrát a jak u toho budou vypadat. Ve hře je totiž nepřeberné množství skinů a kombinací, které si můžete sestavit z gearu, který vám padne jako loot.

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Po grafické stránce je zde jistě ještě spousta prostoru pro zlepšení, ale už nyní hra působila velmi intenzivně, čemuž dopomohlo i povedené zvukové provedení.

Marvel´s Avengers vychází 15. května pro PC, Xbox One a PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno