Hyoung Nam, senior koncept designer studia Naughty Dog sdílel na Artstation několik zajímavých fantasy konceptů.

Od vydání The Last of Us Part 2 diskutují fanoušci o tom, co by mohlo být další hrou studia Naughty Dog? Ať už jde o pokračování stávající série, nebo o zcela novou IP, tak ředitel studia Neil Druckman před časem na Twitteru oznámil, že jejich „další projekt je velmi cool”. Ale díky vedoucímu koncept artu v Naughty Dog bychom nyní mohli mít první indicie o jejich nadcházející hře, alespoň pokud se budeme spoléhat na umělecká díla s fantasy tématikou.

Ke konci loňského roku Hyoung Nam podělil o některá ze svých uměleckých děl se svým osobním účtem Artstation, který představoval ženu opírající se o meč, přičemž seděla na gigantické hlavě draka, kterého jak se zdá právě zabila. Součástí uměleckých děl Nama jsou také další dvě ženy, jedna s hypnotickýma očima a druhá v šamanském oblečení s lebkou berana na hlavě, zatímco drží hůl na jejímž vrcholu je lidská lebka.

Nam přidal do popisu tří žen nápis „Inspirujte se z nové hry. Víte, o čem mluvím … “. Všechny tři kousky spadají pod název „The Women of North“, takže se zdá, že by nám Nam mohl dát lehkou nápovědu o tom jaký by mohl být další titul Naughty Dog. Díky tomu by se studio mohlo vydat do světa fantasy, což je zcela jistě skvělý nápad.

I když to samozřejmě nemusí být pravda, tak už teď mám chuť si toto případné nové fantasy z pera Naughty Dog zahrát.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno