Vývojáři z Naughty Dog potvrdili informaci, že jejich nadcházející hra The Last of Us Paet 2 nebude obsahovat multiplayer a hra tak bude čistě příběhovým zážitkem pro jednoho hráče.

Vedoucí herní designérka Emilia Schatzová řekla: „Soustředíme se na zážitek pro jednoho hráče, takže pro to děláme hru pro jednoho hráče.“ Tato informace byla potvrzena i po mediální akce serveru USgamer, který po skončení události obdržel následující info: „Správně, jedná se o hru pro jednoho hráče.“

Všechny tyto informace nakonec potvrzuje i  viceprezidentem Naughty Dog Neil Druckmann, který v rozhovoru s The Telegraph uvedl: „Je to tak ambiciózní titul, že jsme se vlastně rozhodli, že se z něj stane pouze singleplayer. Chtěli jsme využít všechny zdroje, aby se stala největší hrou, jakou jsme kdy udělali.

Přečti si  Destiny 2: Gina Torres již pravděpodobně nedabuje Ikoru Rey

Tyto informace jsou v rozporu s tím co uvedl na E3 2018 co-director Anthony Newman. Ten uvedl: “Multiplayer se vrací. Nebudeme ještě mluvit o tom, jakou podobu má, ale můžeme potvrdit, že hrta bude multiplayer.

Jedinou možností jak si zahrát multiplayer je tak využít příští měsíc nabídky PS+, kdy v nabídce bude The Last of Us Remastered obsahující multiplayer.

Jste zklamáni, že TLOU 2 nebude mít multiplayer, nebo jste naopak rádi, že se studio raději zaměřilo na masivní příběhový zážitek pro jednoho hráče? Dejte nám vědět v komentáři.

The Last of Us Part 2 vychází 21. února 2020 s českými titulky exkluzivně na PlayStation 4.

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno