Studio Naughty Dog, které nyní dokončuje práce na velmi očekávané PS4 exkluzivitě The Last of Us Part 2, včera uvedlo, že jejich nadcházející titul nebude na rozdíl od prvního dílu obsahovat multiplayer.

Tato zpráva zcela jistě nepotěšila řadu fanoušků, kteří se právě na multiplayerovou část hry těšili, neboť právě multiplayer v první dílu byl velmi oblíbený.

Ale není všem dnům konec, podle dnešního oznámení na Twitteru má Naughty Dog tým, který pracuje výhradně na hře, která se zaměří pouze na více hráčů. Přestože oznámení neobsahuje mnoho specifik, zmiňuje se tweet o frakcích. Frakce byl multiplayerový režim v prvním dílu TLOU, který si fanoušci velmi užívali. Zmínka o frakcích pro novou multiplayerovou hru Naghty Dog by mohla znamenat, že tento nový projekt bude inspirován právě tímto režimem.

Toto oznámení by mohlo přijít jako útěcha všem fanouškům těšícím se na multiplayerovou část TLOU2, kterou ovšem nedostanou. Oznámení neposkytlo žádné informace o tom, kdy fanoušci mohou očekávat více zpráv o tomto nadcházejícím projektu, což je logické s ohledem na dokončení TLOU2.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

The Last of Us Part 2 vychází s českými titulky 21. února 2020 exkluzivně na PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno