Po uvedení Uncharted na PC studio říká, že je „schopno dívat se dopředu na budoucnost her Naughty Dog na PC s mnohem větším vzrušením, než kdy předtím“.

Hry od Naughty Dog debutovaly na PC minulý týden uvedením Uncharted: Legacy of Thieves Collection, ale jak byste asi očekávali, tak se toho v tomto směru připravuje mnohem více. The Last of Us Part 1 se také připravuje pro PC – a vývojář hodlá v budoucnu na platformu přinášet i své další tituly.

V příspěvku na PlayStation Blogu pojednávajícím o spuštění výše zmíněného PC portu vývojář uvedl, že spolupráce s Iron Galaxy Studios mu umožnila „dívat se dopředu na budoucnost her Naughty Dog na PC s mnohem větším vzrušením než kdy předtím“.

Iron Galaxy nabídlo partnerství, kterému jsme mohli důvěřovat, že dodá vysoce kvalitní verzi těchto dvou her Uncharted, a se kterým bychom mohli úzce spolupracovat, abychom lépe porozuměli vývoji pro PC a přitom se vnitřně soustředili na současné a budoucí projekty a přinesli je také na PC. “ řekl vývojář.

Přečti si  Call of Duty nedorazí do Xbopx Game Passu „několik let“

Vývojář pokračoval ve zopakování tohoto bodu a dodal, že vývoj pro PC neovlivní zaměření studia na vývoj her pro PlayStation. „To, že se to všechno naučíte prostřednictvím našeho partnerství s Iron Galaxy Studios, jen pomáhá posílit porozumění Naughty Dog ve vývoji pro PC a umožňuje nám poskytovat kvalitu, kterou očekáváte v našich budoucích hrách,“ napsalo Naughty Dog. „Jsme nadšeni, že v budoucnu nabídneme The Last of Us Part 1 na PC, a víme, že postupujeme kupředu a přidáváme vývoj pro PC k tomu, jak vyvíjíme hry, což v žádném případě nepodkopává důležitost PlayStation 5 jako naší primární platformy.

Samozřejmě to nemusí být nutně překvapením, vzhledem k postoji, který Sony zaujala k PC verzím v posledních několika letech. Společnost dala naprosto jasně najevo, že v nadcházejících letech plánuje výrazně urychlit své plány s PC tituly, a to do té míry, že budoucí live service tituly (které pravděpodobně zahrnují samostatnou multiplayerovou hru The Last of Us od  Naughty Dogbudou spuštěny současně pro PlayStation a PC.

Přečti si  Marvel's Spider-Man: Miles Morales odhaluje PC specifikace pro 4K/60 FPS a ray-tracing

Zda to znamená, že se The Last of Us Part 2 také nakonec dostane na platformu, se teprve uvidí, ale zdá se, že je to minimálně předmětem jednání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno