V loňském roce vyšlo The Last of Us Part II , které na rozdíl od prvního dílu postrádalo režim pro více hráčů. Studio již dříve oznámilo, že pracuje na multiplayerovém projektu. Nyní se zdá, že práce na něm stále pokračují.

Jak uvádí Gamespot , Naughty Dog aktuálně najímá ekonomického designéra pro blíže neurčený multiplayerový projekt. Dle části popisu studio hledá někoho, kdo „vytvoří cesty pro sebevyjádření našich hráčů, zajistí robustní životnost našich her a dá našim hráčům skvělé odměny, za jejich snažení ve hře.” 

I když v popisu není TLoU výslovně uvedeno, již dříve se hovořilo o tom, že oblíbený multiplayer známý jako Factions by se měl nějakým způsobem vrátit.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Co-President Naughty Dog, Neil Druckmann, vyzýval hráče, aby byli ohledně jejich dalšího projektu trpěliví, takže zda to bude doplněk k The Last of Us Part 2 , samostatná verze multiplayeru Factions nebo zcela nový projekt, se teprve uvidí.

The Last of Us Part II je nyní k dispozici na PS4 a PS5 v rámci zpětné kompatibility.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno