Dlouho očekávaný počítačový port remaku je při svém spuštění plný problémů a na Steamu díky tomu dostává od uživatelů negativní hodnocení.

Po dlouhém čekání je The Last of Us Part 1 nyní k dispozici na PC prostřednictvím Steamu a Epic Games Store. Bohužel hráči hlásili problémy, jako je pád, dlouhé doby načítání a další. To způsobilo, že skóre uživatelských recenzí služby Steam kleslo na hodnocení „Většinou negativní“.

Naughty Dog si je toho vědomé a zveřejnilo seznam známých problémů, včetně shaderů, které se načítají déle, než se očekávalo, zhoršení výkonu a stability, zatímco se shadery načítají na pozadí, potenciální únik paměti a další. Existují také problémy se staršími grafickými ovladači, které vedou k nestabilitě nebo tomu, že se hra nenačte, i když splňujete minimální požadavky.

Přečti si  RECENZE: Senua’s Saga: Hellblade 2 - Dokonalá emoční jízda

Vývojář pracuje na opravách a bude poskytovat aktualizace, „jak budou k dispozici“. Hráčům se doporučuje, aby hlásili jakékoli další problémy, se kterými se setkají.

The Last of Us Part 1 není první exkluzivitou PlayStationu portovanou na PC, která čelí problémům. Horizon Zero Dawn vyžadovalo měsíce podpory k opravě a nedávno byl vydán i Returnal se slušným množstvím problémů.

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno