Včera jsme vás informovali o kauze, kterou na svém Twitterovém účtu odstartoval bývalý zaměstnanec David Ballard, který pro studio Naughty Dog pracoval dlouhá léta.

Nýní se k tomuto obvinění vyjadřuje i studio Naughty Dog a to přímo na svých oficiálních internetových stránkách, kde uvádí:

„Nedávno jsme na sociálních sítích zaznamenali, že bývalý zaměstnanec studia Naughty Dog, Dave Ballard, tvrdí, že byl v našem studiu sexuálně obtěžován. Pro toto tvrzení jsme nenalezli žádné důkazy, ani nemáme žádné obvinění od pana Ballarda, že by byl sexuálně obtěžován jakýmkoliv členem a způsobem, když pracoval ve studiu Naughty Dog nebo pro Sony Interactive Entertainment. Obtěžování nebo nevhodné chování nemají ve studiu Naughty Dog žádné místo. Budeme vždy se vší vážností přijímat zprávy o sexuálním obtěžování nebo jiných problémech na našich pracovištích. Ceníme si každé osoby, která pracuje ve studiu Naughty Dog nebo Sony Interactive Entertainment. Pro nás je vždy nejdůležitější, abychom udrželi produktivní a bezpečné pracovní prostředí, které nám umožní projevit naší společnou vášeň pro vytváření her.“

Studio tak popírá, že by o incidentu vůbec vědělo a dodává, že ani nemá žádnou zprávu o tom, že by k něčemu podobnému kdy došlo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno