Po vydání Need for Speed ​​Heat se o hře vcelku přestalo mluvit. Nyní však s novou aktualizací přichází přesně ty novinky, které fanoušci chtěli.

Všichni fanoušci Need for Speed ​​Heat by měli znovu  nastartovat motory, protože vývojáři vydali obří aktualizaci 1.05, která velikost 5,6 GB a kromě tří větších funkcí přináší také řadu malých vylepšení.

Podpora volantu: Od startu nebylo možné, aby si hráči nejnovější díl série Need for Speed vychutnali s vlastním volantem. Nyní je tato podpora konečně zapracována. Aby to fungovalo správně, musíte před zahájením hry připojit volant a přiřadit správný uživatelský profil.

Vývojáři zaručují, že následující modely budou fungovat, ale nevylučují, že budou fungovat i další volanty, které jsou kompatibilní s hrou:

  • Thrustmaster T300RS (PS4, PC)
  • Thrustmaster TX (Xbox, PC)
  • Thrustmaster T150 (PS4, PC)
  • Thrustmaster TMX (Xbox, PC)
  • Logitech G29 (PS4, PC)
  • Logitech G920 (Xbox, PC)
  • Fanatec CSL Elite Racing Wheel (PS4, PC, XB1)
Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Chatovací kolečko: V Need for Speed ​​Payback již existovalo emocionální kolo, pomocí kterého jste mohli poslat přátelům předem připravené emotikony.  Nyní můžete odesílat ready-made zprávy, jako je “Hello” nebo “Follow me”, takže můžete kromě hlasového chatu využívat i tento způsob komunikace.

Odhaluje mapu o skutečné peníze: S novou aktualizací přibude také “klíč k mapě”, což je srovnatelné s balíčky šetřící čas z ostatních částí série. Pokud si toto zakoupíte, na mapě okamžitě uvidíte polohu všech sběratelských předmětů, aktivit a čerpacích stanic. Kromě toho získáte přístup ke všem úkrytům s výjimkou míst, která existují pouze v příběhu.

Další vylepšení

  • Čerpací stanice opravují auto: Kromě různých drobných oprav chyb existují také úpravy, které si vyžádala přímo komunita. Pokud projíždíte čerpací stanicí, odstraní se také poškození barvy a poškrábání na vozidle.
  • Přizpůsobené ovládání pro manuální řazení: Dříve se mohlo stát, že během přepínání přiřazení dvojitého zmáčknutí tlačítko spustilo jinou funkci, například vstup do garáže. Abyste tomu zabránili, musíte podržet klávesu a provést akci.
  • Odměny za driftové akce: Dosud jste odměny za driftové akce obdrželi pouze tehdy, pokud jste dosáhli cíle. Od nynějška budete odměněni, i když nedosáhnete plného počtu bodů.
Přečti si  Režisér Daysd Gone otáčí a chválí fanoušky, protože petice za Days Gone 2 získala již 100 000 podpisů

Všechna vylepšení lze nalézt v poznámkách k této aktualizaci.

Need for Speed Heat je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno