Jak jsme vás včera informovali, tak dneska EA představilo nové Need For Speed s podtitulem Payback.

Nové pokračování Need For Speed série bylo právě představeno a EA nám přineslo první detaily i datum vydání.

Nový díl vtáhne jezdce do podsvětí města Fortune Valley, kde se budou muset pomstít kartelu známému jako The House ovládajícího kasina města, ale i dalším kriminálníkům a policii.

Hráči budou mít na výběr tři různé postavy – Tyler – jezdec, Mac – šoumen, a Jess – řidička. Každá z postav má jiné zaměření a jiné auto.

Auta budou samozřejmě opět výsadou hry a hráči tak budou mít šanci najít obyčejný opuštěný šrot a přeměnit jej na super auto. Zlepšovat se bude opět výkon, vizuální prvky a další. Následně v tomto voze prožijete mise, honičky, závody a také jedinečné momenty v příběhu o zradě a pomstě.

Přečti si  Odhalení Bettlefieldu 6 bylo zdánlivě teasováno na červen

Ghost Games říkájí, že nový díl bude mít nejlepší customizaci z celé NFS série. Vývojáři přidají působivou nabídku vozidel, intenzivní jízdy a honičky v otevřeném světě. A to celé opět zabeleno ve filmovém trháku. Nepůjde je o to být první, ale o to postavit si skvělé auto, vzít volant a ponořit se do akční jezdecké fantazie.

Hra vyjde 10. listopadu na PC, Xbox One a PS4. Předplatitelé EA / Origin Access budou moci na PC a Xbox One hrát už od 2. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno