Zdá se, že Horizon Forbidden West, Ratchet a Clank, Gran Turismo a Returnal mají stanovena svá okna pro vydání, která jsou potvrzena v novém launch traileru k PS5.

PlayStation 5 vychází v řadě zemí již za pouhé tři dny a tak se není co divit, že společnost Sony vydala launch trailer, ve kterém informuje všechny fanoušky o tom, na jaké exkluzivity a přibližně kdy se mohou těšit.

Vedle úchvatných záběrů z first party her odhaluje trailer některé zajímavé informace o spouštěcích oknech čtyř největších titulů pro PS5.

Trailer byl vydán prostřednictvím oficiálního účtů PlayStation YouTube Channel a Twitter a ukazuje šest z největších exkluzivit, včetně Spider-Man: Miles Morales, Demon’s Souls Remake a Ratchet a Clank: Rift Apart, Horizon: Forbidden West a dalších.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Video nejprve potvrzuje, že 12. listopadu budou k dispozici tituly Spider-Man: Miles Morales a Demon’s Souls Remake, tak první polovina roku 2021 bude patřit hrám jako Ratchet a Clank: Rift Apart, Gran Turismo 7 a hororová střílečka Housemarque. Ve druhé polovině roku 2021 se potom můžeme těšit na Horizon Forbidden West.

PlayStation 5 vychází na našem trhu 19. listopadu. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno