Toto pro Microsoft není vůbec dobré, po velkém očekávání někteří majitelé nových konzoli Xbox One X začali na sociálních sítích a fórech informovat o tom, že jejich nová konzole přestala fungovat, nebo že po zapnutí ani fungovat nezačala.

Jsou to teprve dva dny co Microsoft oficiálně spustil prodeje konzole Xbox One X, což mělo hráčům umožnit přístup k hraní ve 4K a k dalším vizuálním upgradům na stávajících titulech. Ale již nyní někteří hráči hlásí, že si nemohou nový hardware vychutnat, protože jejich konzole umírá.

Jeden z majitelů dokonce tvrdí, že po zapojení konzole stiskl tlačítko napájení a nic se nestalo. Konzole se nezapnula a ani nebyl slyšet tradiční zvuk oznamující zapnutí. Nepomohla ani výměna napájecího kabelu.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

Další uživatel hlásí že po dvou až tří hodinovém hraní konzoli vypnul a od té doby již nejde zapnout.

Další uvádí, že při hraní Quantum Break se konzole bez předchozího varování zcela vypnula a v ruce mu zůstal jen blikající gamepad. Tento uživatel dále uvedl, že konzole byla při hraní Quantum Break poměrně dost teplá, ale ve stejné místnosti má také PS4 Pro a ten pracuje naprosto bez problémů, čímž se dá vyloučit, že by k vypnutí konzole došlo z důvodu vysoké teploty v místnosti a následnému přehřátí

Není jasné co přesně tyto problémy způsobuje, ani to jak moc uživatelů je postiženo, ovšem v žádném případě se nejedná o dobré zprávy.

Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

Je ovšem třeba říci, že každá generace konzolí trpěla do určité míry porodními bolestmi a vždy se našli kusy, které v brzké době po zakoupení přestali pracovat a jejich majitele je museli následně reklamovat. Například malá část vydaných jednotek Nintendo Switch byla postižena modrou obrazovkou smrti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno