S novým rokem tu máme také nový únik informací, tentokrát se o něj postaral německý Amazon, který uvedl na svých stránkách zřejmě nadcházející díl série Assassin’s Creed s podtitulem Ragnarok.

V loňském roce si dala série pauzu a tak je nanejvýš pravděpodobné, že Ubisoft brzy oznámí nadcházející díl série, který jak se zdá předčasně unikl na německém Amazonu. Tento únik navíc potvrzuje předchozí zvěsti o tom, že hra bude zasazena do období Vikingů.

Assassin’s Creed: Ragnarok bude navíc k dispozici hned ve třech edicích a to: standardní, Gold a Valhalla Edition. Poslední jmenovaná edice navíc potvrzuje předchozí spekulace o období Vikingů, protože. Valhalla je v nordické mytologii místem odpočinku padlých válečníků.

Únik také zmiňuje, že nadcházející hra série Assassin’s Creed přijde opět s osvědčeným season passem, který bude zahrnut v Gold a Valhalla edicích.

Přečti si  CAPCOM obviněn z plagiátorství monster v Resident Evil: Village

Zatím však je třeba tuto informaci považovat za neoficiální, protože Ubisoft s žádným oznámením o Assassin’s Creed Ragnarok nepřišel.

Kromě toho společnost Ubisoft v říjnu oznámila, že pro fiskální rok 2020/2021 plánuje další dva, dosud neoznámené, tituly a právě jedním z nich by mohl být nový díl série Assassin’s Creed.

Očekáváme, že hra vyjde na PC, PS4 a Xbox One.

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno