Jak jsme vás dnes informovali, tak na PlayStation 5 dorazila první aktualizace systému,. která by měla zlepšovat výkon konzole, ale jak se zdá, tak největší chyby odstraněny nebyly.

Na internetu hlásí uživatelé PS5 vážné problémy, kdy některé z nich vyžadovaly přímo tovární nastavení, nebo opětovné sestavení databáze. Zdá se, že největšími viníky jsou režim odpočinku a pokus o hraní her pro PS4, což by mohlo způsobit chybové zprávy „databáze je poškozena, nyní bude znovu sestavena. To může vést k dalším problémům.

Sony však vydalo první aktualizaci, která dávala naději na vyřešení těchto problémů, ale bohužel důkazy ukazují, že tomu tak není.

V návaznosti na opravu PS5 slíbil ředitel komunity Insomniac Games James Stevenson opravu pro problém s odpočinkovým režimem u Spider-Man Remastered, ale prozatím doporučil tuto funkci ve hře nepoužívat.

To zdánlivě potvrzuje, že oprava PS5 nepoužila žádný druh celosystémového řešení problémů s odpočinkovým režimem a že k opravám bude pravděpodobně nutné přistupovat podle jednotlivých her.  Všechny tyto problémy vedoucí k chybovým zprávám „znovu sestavit databázi“ se zdají do jisté míry souviset, takže pokud chyba v klidovém režimu nebyla opravena, předpokládejme, že ani zbytek také nebyl vyřešen.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

PlayStation 5 bude na našem trhu k dispozici od zítra tj. 19. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno