Nintendo získalo během udílení cen The Game Awards 2017 celkem pět ocenění, včetně hry roku a potvrdilo, že rok 2017 je pro společnost velmi pozitivní.

Nintendo získalo konkrétně tato ocenění:

  • Nejlepší hra roku (The Legend of Zelda Breath of the Wild)
  • Nejlepší směr vývoje (The Legend of Zelda Breath of the Wild)
  • Nejlepší akční adventura (The Legend of Zelda Breath of the Wild)
  • Nejlepší rodinný titul (Super Mario Odyssey)
  • Nejlepší handheld hra (Metroid: Samus Returns)

Ale to nejsou jediné novinky týkající se Nintendo společnosti z The Game Awards. Během živého přenosu ukázalo Nintendo trailer, který odhalil probíhající vývoj hry Bayonetta 3 exkluzivně pro Nintendo Switch pod taktovkou PlatinumGames.

Přečti si  CAPCOM obviněn z plagiátorství monster v Resident Evil: Village

K tomu všemu ohlásilo Nintendo, že kritiky vychvalovaná Bayonetta 2, která byla původně Wii U exkluzivitou, a originální první Bayonetta vyjdou již 16. února pro domácí konzoli Nintendo Switch. Do herních obchodů tak ve stejný den vtrhnou 2 různé verze. Klasické vydání hry, které bude obsahovat Bayonetta 2 game card a kód ke stažení prvního dílu, zatímco Speciální edice bude obsahovat Bayonetta 2 game card, kód ke stažení prvního dílu, SteelBook, 22 kartiček s verši a 3 sety samolepek. Obě hry bude také možné pořídit na Nintendo eShopu.

Fanoušci The Legend of Zelda Breath of the Wild se konečně dočkali druhého DLC balíčku s názvem The Champions` Ballad, který byl vydán v průběhu živého vysílání The Game Awards. V tomto druhém DLC balíčku, který je finální částí Expansion Passu ke hře, získají hráči přístup k novému a velkému dobrodružství, novým dungeonům, k novému pohledu do historie čtyř šampionů a také k motorce s názvem Master Cycle Zero, která zvýší mobilitu při zdolávání dálek a různých vrcholků po rozlehlém světě Hyrule. Motocykl bude ovšem dostupný až po zdolání nového dobrodružství. DLC balíček zpřístupní také devět nových obleků a brnění, které však hráči musí najít. Ti, kteří si koupí Expansion Pass získají přístup do obou DLC balíčků.

Přečti si  Kvalifikujte se na olympiádu v Gran Turismo Sport

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno