Nintendo oznámilo RingFit Adventure, Switch verzi Wii Fit
Domů » Nintendo » Nintendo oznámilo RingFit Adventure, Switch verzi Wii Fit

Nintendo oznámilo RingFit Adventure, Switch verzi Wii Fit

13.9.2019
Publikoval:

Po představení podivného cvičícího a posilovacího kruhu, oznámilo Nintendo RingFit Adventure, díky kterému hráči slezou z gauče.

Po vydání nového videa, ve kterém společnost představila nové periférie pro Switch, odhalila společnost také první hru s názvem RingFit Adventure.

Fitness zařízení předvedená v obou trailerech jsou Ring-Con a nožní popruh, díky kterým mohou hráči začít cvičit s RingFit Adventure. Jediné, co musíte udělat, je vložit Joy-Cony do popruhů a jít na věc. Kromě toho má Ring-Con elektronický senzor, který ví, jak velký tlak na něj vyvíjíte. Pokud jde o popruh na nohy, ten má za úkol reagovat na pohyby dolní části těla. Obě zařízení lze přizpůsobit v závislosti na vaší kondici.

Přečtěte si  TGA: Phil Spencer představil nový Xbox + první trailery

Na rozdíl od každé jiné hry se musí hráči v RingFit pohybovat celým tělem, aby byli schopni projít herní svět. Když se budete chtít přesunout, tak budete muset utíkat na místě. Kromě toho budou hráči létat, potápět se a dělat řadu dalších činností.

Hra má také RPG bojový systém, kdy se nepřátelé objeví v určitých místech hry a hráči s  nimi budou muset bojovat za pomocí útoků souvisejícími s fitness. Existuje více než 40 různých útoků, které jsou rozděleny do čtyř kategorií. Některé útoky jsou založeny na Józe a jiné na vašich základních svalech. Jakmile se dostanete o úroveň výš, tak získáte více dovedností. Kromě toho existuje celá řada miniher a tradičních cvičení, ze kterých si mohou hráči vybrat.

Přečtěte si  Off-Road simulátor Spintires se dočká nového DLC

RingFit Adventure vychází 18. října na Switch a vychází v bundlu s Ring-Con a Leg Strap.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
LIMITOVANÝ BUNDLE NINTENDO SWITCH + MARIO KART 8 DELUXE U VYBRANÝCH PRODEJCŮ K ZAKOUPENÍ JIŽ DNES

5. prosince 2019 – Nastartujte motor a sešlápněte pedál k zemi!...