Nintendo Switch Lite dostává oficiální Flipové pouzdro
Domů » Hry » Novinky » Nintendo Switch Lite dostává oficiální Flipové pouzdro

Nintendo Switch Lite dostává oficiální Flipové pouzdro

3.9.2019
Publikoval:

Pokud plánujete nákup odlehčené verze konzole Nintendo Switch s přívlastkem Lite a přemýšlíte, jak tuto konzoli co nejlépe ochránit nejen před pády, tak společnost Nintendo přichází s vlastním řešením.

Nintendo Switch Lite byl oficiálně oznámen 10. července tohoto roku, což byla úžasná zpráva pro milovníky Switch po celém světě. Nyní přichází společnost s další skvělou informací a to, že svou novou konzoli budete schopni lépe ochránit před poškrábáním, otřesy a možná i vašimi malými sourozenci.

Nintendo přichází na trh s flipovým pouzdrem, které je v současné době zatím k dispozici pouze  v japonském internetovém obchodě Nintendo za přibližně 35 USD, přičemž termín zahájení prodeje je stanoven na listopad. Ten bude bezpochyby celosvětovým termínem vydání pouzdra.

Přečtěte si  Co můžeme čekat od nadcházejícího State of Play?

Tvrdé véčkové pouzdro je navrženo tak, aby bylo možno na konzoli hrát bez nutnosti vyjmutí konzole z pouzdra. Pohodlný je také přístup k portu pro nabíjení.

Nintendo Switch Lite vyjde na trh 20. září za 199,99 $

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Epic Games Store rozdává 6 her s Batmanem a to až do 26. září

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...