Hra No Man´s Sky včera dostala velkou aktualizaci s názvem ENDURANCE, která hráčům přináší kompletní přepracování nákladních lodí a flotil, což umožňuje žít a pracovat na palubě jejich domova ve hvězdách spolu s vlastní posádkou.

Nový most přináší řadu vylepšení kvality života s okamžitým přístupem k deformaci a teleportaci. Hráči nyní mohou stavět rozsáhlé základny nákladních lodí v dosud nevídaném měřítku se speciálně tematickými oblastmi a novými funkcemi pro pěstování potravin a výroby a novou technologií, jako je schopnost skenovat a analyzovat planety z vesmíru.

Jednou z nejvýraznějších změn jsou asteroidy ve vesmíru, které jsou nyní rozmanitější a objevují se v rozsáhlých polích i s tisíci objekty na obrazovce najednou. K prozkoumání jsou nové mezihvězdné černé díry, mlhoviny a vesmírná atmosféra. Cestovatelé si mohou vychutnat tyto nové neuvěřitelné vesmírné výhledy z oken a okének, které nyní mohou stavět na svých nákladních lodích. Hráči mohou také stavět vnější části svých nákladních lodí pro větší flexibilitu nebo jednoduše obdivovat vesmír.

Přečti si  Cooler Master se vrací ke kořenům řady HAF a uvádí model HAF 700

K dispozici je také nová expedice „Polestar“, která se zaměřuje na plavbu hlavní lodí, stejně jako nové mise Nexus zaměřené na boj a nová kampaň Twitch Drops.

ENDURANCE přišla na 6 leté výročí vydání No Man’s Sky a je pro nás stále úžasné vidět hráče, kteří po všech těch letech pokračují ve hře s neuvěřitelným počtem hodin. Jsme vděční za jejich podporu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno