No Man's Sky: Nexus nabídne prostor až pro 32 hráčů
Domů » Hry » Novinky » No Man’s Sky: Nexus nabídne prostor až pro 32 hráčů

No Man’s Sky: Nexus nabídne prostor až pro 32 hráčů

11.8.2019
Publikoval:

Jednou z hlavních novinek, které do No Man’s Sky přinese očekávané rozšíření Beyond, je Nexus. Sean Murray přirovnává Nexus k sociálním prostorům jako Tower v Destiny 2.

Sean Murray se v rozhovoru s IGN rozpovídal nejen o novém DLC, ale i podpoře a budoucnosti VR headsetů. Nexus má v nadcházejícím rozšíření sloužit jako sociální prostor pro setkávání a jeho kapacita bude 16 – 32 hráčů (záleží na herní platformě).  Ve hře tak určitě nečekejte společné výpravy stovky lidí, ale je vidno, že studio kráčí správným směrem. Jak lze jistě očekávat, Nexus nebude jen prázdný pokoj se židlemi, ale nabídne i mnoho míst, kde si budete moci vylepšit vaši loď, zbraně nebo exosuit.

Přečtěte si  Autor knih Metro potvrdil účast na další hře v této sérii

Rozšíření Beyond přináší do No Man’s Sky podporu headsetů pro virtuální realitu a fakt, že hráči užívající tuto možnost nebudou od ostatních hráčů nikterak izolování, je jistě potěšující.

Novinkou, která budí v hráčích velkou zvědavost, jsou multiplayerové mise, které taktéž přijdou do No Man’s Sky s novým DLC. I zde se opět vracíme k Nexusu, který bude nápomocný hlavně pro plánování těchto misí a k matchmakingu.

No Man’s Sky: Beyond jistě neodkryl všechny své karty a co před námi ještě tají se dozvíme 14. srpna, kdy vychází pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Přečtěte si  NHL 20 podrobně představuje Franchise Mode

zdroj: ign

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Nový únik informuje o grafickém výkonu PlayStation 5

Vážený japonský hardware leaker zveřejnil informace týkající se GPU PlayStation...