Treyarch vydal novou aktualizaci pro Call of Duty: Black Ops 4, která přináší mnoho funkcí herní mód a noční mapy.

Nová aktualizace Black Ops 4 je aktualizací na serverech hry, takže si hráči nemusí nic manuálně stahovat. Největším přírůstkem této nové aktualizace Black Ops 4 je režim Safeguard, který se objevil již v Black Ops 3. Režim v Black Ops 4 je jako capture the flag mód, jen je tu místo toho robot. V tomto módu proti sobě stojí dva týmy, kdy se v prvním kole snažíte dostat svého robota na nepřátelské území. V kole druhém se naopak budete snažit zamezit doručení robota na své území. Jedná se o režim, který velmi závisí na týmové práci.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

Aktualizace také přináší nové herní playlisty do Black Ops 4, jako Hardcore Nuketown , Mercenary Objective Moshpit a Chaos Hardpoint.

Tím to však nekončí, tato nová aktualizace Black Ops 4 přináší do hry také několik nočních map. Seaside Sunset je nová verze mapy Seaside map. Tato verze přichází s velkým množstvím deště. Druhou je pak alternativa mapy Firing Range, která se jmenuje Firing Range Night. Tyto nové alternativní mapy ve hře jsou zdarma pro každého a po neomezeně dlouhou dobu, ačkoli tyto verze map nejsou dosud k dispozici ve vlastních hrách.

Pokud jde o režim Blackout , Treyarch přidal Bowie Knife, který umožňuje “tajné zabití jedním hitem”.

Kromě toho tato nová aktualizace také přináší mnoho vylepšení stability a oprav některých chyb.

Přečti si  Nová nálož gameplay záběrů z nového Ratchet & Clank

Call of Duty: Black ops4 je nyní k dispozici na PC,PS4 a Xbox One.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno