Společnost Sony vydala aktualizaci systému PS5 20.02-02.50.00 a tady je přehled toho, co na nejnovější konzoli společnosti Sony vylepšuje.

Stejně jako předchozí aktualizace systému Sony PS5 (a také PS4), nová aktualizace firmwaru zlepšuje výkon systému, ale přesné podrobnosti jako obvykle chybí. Kromě zlepšení výkonu systému však poznámky k vydání této nové aktualizace systému zmiňují, že řeší problém, kdy byla herní verze PS4 nainstalována z disku, a to i po upgradu hry na verzi PlayStation 5. Hráči by proto již neměli být nuceni odstraňovat nesprávně nainstalovanou verzi systému PS4, aby si mohli nainstalovat správnou upgradovanou verzi her pro systém PS5.

Aktualizace systému PS5 20.02-02.50.00 Poznámky k verzi

  • Byl vyřešen následující problém: Verze hry pro systém PS4 byla někdy nainstalována z herního disku pro systém PS4 i po upgradu diskové verze hry pro systém PS4 na verzi pro systém PS5
  • Tato aktualizace systémového softwaru zlepšuje výkon systému.

Sony PS5 je nyní celosvětově k dispozici a společnost Sony také informovala o tom, že do konce března chce dodat minimálně další 3 milióny konzolí PS5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno