Společnost Microsoft oficiálně vydala nejnovější verzi aplikace Xbox pro mobilní zařízení, včetně možnosti vzdáleného hraní her pro Xbox One.

Vzhledem k tomu, že se společnost Microsoft chystá v listopadu představit Xbox Series X i Series S , společnost se připravuje nejen na debut svého nového hardwaru, ale také na širší změny napříč ekosystémem Xbox. Jedná se zejména o aplikaci Xbox pro počítače, tablety a smartphony, přičemž společnost Microsoft oficiálně vydala svoji přepracovanou mobilní aplikaci pro všechny se zařízením Android. S

polečnost Microsoft oficiálně vydala nejnovější iteraci mobilní aplikace pro Xbox , která obsahuje zásadní přepracování designu a rozhraní aplikace a přináší do aplikace několik nových funkcí před uvedením Series X / Series S. Nová verze aplikace Xbox především umožňuje všem uživatelům se zařízením Android vzdálené hraní her pro Xbox One, které byly dříve přístupné pouze pro Xbox Insiders. Podobně nová aplikace také nabízí možnost nastavení konzoly Series X nebo Series S, což pravděpodobně usnadní přechod na nové systémy jakmile budou vydány. 

  • Nová aplikace Xbox (beta): Pro zařízení s Androidem vyšla nová aplikace Xbox, jejímž prostřednictvím budou moct hráči snáze udržovat kontakt s přáteli, oblíbenými hrami a zábavou jak doma, tak venku bez ohledu na to, které zařízení pro hraní preferují. Tato aktualizace je dalším krokem na naší cestě, jejímž cílem je nabídnout jednotný xboxový zážitek na všech zařízeních, o němž hovořil Chris Novak, šéf vývoje a designu Xboxu. Nová aplikace Xbox (beta) je dostupná pro všechny trhy, kde je Xbox podporován. Všechny hráče zveme k tomu, aby si ji stáhli z obchodu Google Play a co nejdříve vyzkoušeli. 
  • Nové příslušenství pro Xbox: Připravili jsme řadu nové generace příslušenství pro Xbox. Kromě nedávno představených bezdrátových ovladačů Xbox Carbon Black a Robot White, jsme premiérově oznámili bezdrátový ovladač Xbox Shock Blue. Ovladač Shock Blue se vyznačuje novým výrazným zabarvením, které na předchozích ovladačích dosud nebylo k vidění. Pro hráče na PC budou k dispozici nové sady bezdrátových ovladačů. Novinkou jsou také dobíjecí baterie Xbox s USB-C kabelem k doplnění kapacity během hraní. Nové bezdrátové ovladače Xbox ve všech třech barevných variantách bude dostupné na vybraných trzích od 10. listopadu. Totéž se týká dobíjecí baterie Xbox s USB-C kabelem. Pokud se nebudete moct nového příslušenství dočkat, můžete si ho už teď předobjednat. Informujte se také u svých lokálních maloobchodních prodejců.
  • Nový Microsoft Store na Xboxu: Všichni uživatelé Xboxu mají ode dneška k dispozici nový Microsoft Store, který poskytuje bezpečnější, rychlejší a jednodušší způsob používání. Mezi nejvýraznější nové prvky patří rychlejší načítání, přepracované intuitivní vyhledávání a rozšířená bezpečnostní nastavení pro rodiče. Podrobnosti najdete na blogu What’s In Store.
  • Lokalizovaný dashboard: S potěšením můžeme potvrdit, že jak nové konzole Xbox Series X a S, stejně jako starší modely Xbox One se poprvé v historii dočkají plně lokalizovaného uživatelského rozhraní. To bude dostupné po stažení aktualizace a provedení příslušné změny v nastavení konzole.
Přečti si  Gearbox již pracuje na další hře Borderlands, informuje Randy Pitchford

Aplikace Xbox je nyní k dispozici na zařízeních Android.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno