Nová zpráva tvrdí, že další hra z Batman universa od WB Games Montreal bude oznámena v rámci nadcházející události DC Fandome v srpnu.

Batman je jednou ze sérií, kde fanoušci netrpělivě očekávají nový díl. Přes mnoho náznaků a údajných úniků prozatím vývojáři z WB Games Montreal nic oficiálně nepotvrdili. Vzhledem k letošní zrušené E3 se zdá, že právě DC Fandome by mohla být událostí, kde by k odhalení hry a oznámení bližších informací, mohlo dojít.

DC Fandome je online virtuální akce s bezplatným vstupem, která se bude konat 22. srpna. Pokrývá větší množství popkulturních médií od komiksů, přes filmy, seriály a pochopitelně také hry. Segment zaměřený na WB hry tak bude z našeho pohledu asi nejsledovanějším. Podle zprávy vydavatelství Bloomberg bychom se sice oznámení dočkat měli, ale zatím není jisté, jestli se bude jednat o hru s tématem Batman Gotham City Knights, nebo zda-li půjde o příběh Court of Owls. A právě s přihlédnutím ke skutečnosti, že většina “živých” akcí letošního roku byla zrušena, zdá se pravděpodobné, že se oznámení na DC Fandome dočkáme.

Přečti si  Generální ředitel společnosti Valve naznačuje, že Steam by se mohl do konce roku dostat na konzole

Další hrou, která by v průběhu této akce mohla být odhalena, je spekulovaný titul ze světa Suicide Squad. Vývojáři hry Batman Arkham, Rocksteady, již nějakou dobu údajně pracují na nové DC hře a název nedávno registrované domény “Suicide Squad: Kill The Justice League” by mohl ukazovat, kterým směrem se vývoj jejich titulu ubírá. Takže si nezapomeňte poznačit v kalendáři datum 22. srpna – tehdy se snad dozvíme více.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno