Nová mapa Call of Duty: Warzone možná přijde do tohoto battle royale, protože datové soubory odkazují na několik map Call of Duty: Black Ops Cold War.

Po nedávném vydání Rebirth Island v Call of Duty: Warzone jsou fanoušci opět na honu za další mapou pro tuto battle royale hru. Někteří hráči se domnívají, že díky dataminerům znají další bojiště Call of Duty: Warzone. Zatímco Rebirth Island byl teprve vydán, nikdy není příliš brzy na to, aby se komunita dívala dále kupředu.

Zvěsti, které se šíří mezi  fanoušky Call of Duty: Warzone, se  točí kolem dvou nejnovějších map ve hře Call of Duty: Black Ops Cold War. Mapy Ruka a Slope se nacházejí na pohoří Ural, ale velikosti souborů naznačují, že by to mohla být malá část něčeho mnohem většího.

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

Informace ukazují na pohoří Ural jako nové umístění mapy: V režimu Call of Duty: Black Ops Cold War Fireteam, kde se odehrávají Ruka i Slope. V souborech hry jsou mapy uvedeny jako „wz_forest“ a „wz_ski_slope“. Mnoho hráčů předpokládá, že kódové názvy map jsou zkratkami pro případná umístění do Call of Duty: Warzone. K podpoře této myšlenky jsou mapy Call of Duty: Black Ops Cold War Fireteam podstatně větší než standardní arény 6v6. Jsou navrženy tak, aby nabízely hru pro 40 hráčů, a pokud by se spojily, snadno by se vešly do většího místa battle royale režimu.

https://twitter.com/ModernWarzone/status/1341473918578798595?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1341478310841364481%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es2_&ref_url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-map-ural-mountains%2F

Argument pro pohoří Ural se dále posiluje, protože herní režim Fireteam Call of Duty: Black Ops Cold War využívá několik mechanik Warzone. Existuje spousta spojení mezi Call of Duty: Black Ops Cold War a Call of Duty: Warzone jako: zbraně, scorestreaky a vozidla.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

O Call of Duty: Warzone se říká, že v březnu 2021 přijde masivní aktualizace, protože se jedná o první výročí od spuštění hry. Pokud jde o nové mapy, bylo by to vhodné okno pro přidání nového světa do rotace herních her Call of Duty: Warzone.

Call of Duty: Warzone je k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno