Tým HyperX dnes oznámil vydání podložky pod myš HyperX Pulsefire Mat RGB.

Nová podložka pod myš je vyrobena z hustě tkaného látkového povrchu vyladěného pro přesnost a ovládání a obsahuje dynamické světelné efekty RGB, která se rozbíhají po okraji podložky. Pulsefire Mat RGB je vybavena dvěma světelnými zónami, které lze přizpůsobit pomocí softwaru HyperX NGENUITY.

Hráči hledají nejnovější vybavení pro vylepšení svých herních sestav a nová podložka pod myš HyperX Pulsefire Mat RGB přináší další úroveň přizpůsobení jejich herní sestavy,” řekl Marcus Hermann, ředitel divize PC gaming společnosti HyperX. „Nová podložka Pulsefire Mat RGB doplňuje stávající produkty HyperX RGB, které hráčům umožňují přizpůsobit si své sestavy pomocí přizpůsobitelného osvětlení napříč headsety, klávesnicemi, mikrofony, myšmi a podložkami pod myš.”

Herní povrch podložky pod myš je vybaven hustě tkanou látkou vyladěnou pro přesnost a protiskluzová gumová základna nabízí stabilitu, která pevně udrží podložku na místě a přizpůsobí se pohybům myši a herním nastavením. Podložka Pulsefire Mat RGB je k dispozici ve velikosti XL a lze ji pohodlně srolovat pro snadné přenášení. Na podložku pod myš se vztahuje dvouletá záruka.

Přečti si  Nepřekonatelný herní zážitek 8K TCL Mini LED X925 s herním režimem Game Master Pro

Dostupnost
Podložka HyperX Pulsefire Mat RGB je zatíám dostupná pouze v USA a brzy bude I na našem trhu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno