Microids a Moulinsart se spojili, aby vytvořili novou hru založenou na populární komiksové sérii The Adventures of Tintin, které vyjdou na PC a konzole.

Po téměř deseti letech je populární reportér Tintin připraven vrátit se zpět do oblasti videoher.

Vydavatel Microids v novém oznámení sdělil, že spolupracuje s Moulinsartem na vývoji nové videohry založené na Sérii Tintinova dobrodružství, celosvětově nejprodávanější komiksové sérii. Microids již dříve pracoval na titulech jako Blacksad, trilogi Syberia v poslední době také plánuje zveřejnění připravované předělávky hry XIII

“Tato nová akční adventura přivede hráče do víru neuvěřitelných situací a napětí v ruce s legendárními  postavami Tintin a Snowy. K reportérovi se připojí další ikonické postavy, jako je proslulý kapitán Haddock, geniální profesor Calculus a nejlepší detektivové Thomson & Thompson.

Po plavbě na všech mořích, objevování mnoha kontinentů, potápění v hlubinném moři a dokonce i procházce po Měsíci je nejslavnější reportér připraven na nová interaktivní dobrodružství.”

“Pro nás je to opravdu splněný sen” řekl Stéphane Longeard, generální ředitel Microids a dodává: “Tintinova dobrodružství uchvátila miliony čtenářů po celém světě. Naši členové týmu jsou fanoušci slavného reportéra a získání této licence k vývoji hry je pro ně velkou poctou. Nemůžeme se dočkat, až tento projekt zahájíme! “

Termín vydání zatím nebyl oznámen, stejně jako konkrétní platformy, ale Microids plánuje hru přinést jak na konzole, tak i PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno