Alespoň to tvrdí velké množství zdrojů, ke kterým se nyní připojil i známý novinář Jason Schreier. Že se EA vývoje dalšího titulu ze světa Star Wars neúčastní, bylo zmíněno v B.O.B. The Podcast, kde na toto téma pohovořil Bespin Bulletin.

Knights of the Old Republic je mnohými hráči stále považováno za dosud nejlepší herní titul, který kdy byl podle světa od George Lucase kdy vyroben. Že se brzy dočkáme jeho remaku nebo volného pokračování se začalo proslýchat již minulý rok.

Přímo Schreier na herním fóru Resetera napsal, že nikdo z nás neuhodne, kdo nyní za vývojem Knights of the Old Republic stojí. Všechny tyto spekulace samozřejmě okamžitě odstartovaly všemožné dohady a snad všichni fanoušci herního Star Wars nyní tipují, jaké vývojářské studio za hrou stojí. Mezi hlavními podezřelými jsou logicky Lucasfilm Games a také Ubisoft, který nedávno potvrdil, že na jedné SW hře pracuje. Tento zjevný fakt, ale koliduje s tvrzením Schreiera, podle kterého bude oznámení překvapením a také faktem, že Ubisoft pracuje na Star Wars hře odehrávající se v otevřeném světě.

Přečti si  8K mód pro GTA V dělá hru mimořádně realistickou

Studio BioWare vydalo tuto kultuvní klasiku již v roce 2013 a o rok později přišel Obsidian s pokračováním.

Jakmile se o nových Knights of the Old Republic dozvíme více, budeme vás o tom informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno