Nové Knights of the Old Republic údajně vznikají mimo EA
Domů » Hry » Novinky » Nové Knights of the Old Republic údajně vznikají mimo EA

Nové Knights of the Old Republic údajně vznikají mimo EA

25.1.2021
Publikoval:

Alespoň to tvrdí velké množství zdrojů, ke kterým se nyní připojil i známý novinář Jason Schreier. Že se EA vývoje dalšího titulu ze světa Star Wars neúčastní, bylo zmíněno v B.O.B. The Podcast, kde na toto téma pohovořil Bespin Bulletin.

Knights of the Old Republic je mnohými hráči stále považováno za dosud nejlepší herní titul, který kdy byl podle světa od George Lucase kdy vyroben. Že se brzy dočkáme jeho remaku nebo volného pokračování se začalo proslýchat již minulý rok.

Přímo Schreier na herním fóru Resetera napsal, že nikdo z nás neuhodne, kdo nyní za vývojem Knights of the Old Republic stojí. Všechny tyto spekulace samozřejmě okamžitě odstartovaly všemožné dohady a snad všichni fanoušci herního Star Wars nyní tipují, jaké vývojářské studio za hrou stojí. Mezi hlavními podezřelými jsou logicky Lucasfilm Games a také Ubisoft, který nedávno potvrdil, že na jedné SW hře pracuje. Tento zjevný fakt, ale koliduje s tvrzením Schreiera, podle kterého bude oznámení překvapením a také faktem, že Ubisoft pracuje na Star Wars hře odehrávající se v otevřeném světě.

Přečtěte si  Black Ops Cold War přidává Dead Ops Arcade: First Person Mode

Studio BioWare vydalo tuto kultuvní klasiku již v roce 2013 a o rok později přišel Obsidian s pokračováním.

Jakmile se o nových Knights of the Old Republic dozvíme více, budeme vás o tom informovat.

Zdroj :
DualShockers

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo jako iiiMoryTheory na Twitct.tv.

Další doporučené příspěvky
 
Chraňte své oči stylově pomocí nových inteligentních brýlí Razer

Nové inteligentní brýle Razer od společnosti Anzu vám pomohou chránit...