Další díl Far Cry bude odhalen během udílení cen The Game Awards 2018, tato informace se objevila na oficiálním Twitteru Far Cry.

Informaci potvrdil v noci také hostitel The Game Awards – Geoff Keighley. A jak se zdá, tak hra bude navazovat na události pátého dílu, takže dostaneme buď přímé pokračování, nebo samostatný post-apokalyptický spinoff.

Pokud jste ještě nehráli Far Cry 5, nebo jste hru odložili a nechcete vědět, jak hra dopadla, pak následující řádky nečtěte, protože obsahují spoilery.

Jeden ze tří konců hry, kdy likvidujete kult Eden´s Gate, abyste osvobodili Hope Country v Montaně, které má ve své moci rodina Seedů, dojde při zatýkání Josepha Seeda přezdívanému Otec, k výbuchu atomové bomby, na níž Joseph Seed po celou dobu pracoval. Ta zničí celou plochu mapy, takže vaše snažení bylo vlastně na nic.

Přečti si  Kvalifikujte se na olympiádu v Gran Turismo Sport

Nový Far Cry, který se bude odehrávat v post-apokalyptickém světě, se tak vydá zcela novým směrem, což u této série není ničím neobvyklým. Rozhodně se ale na trailer, který bude součástí The Game Awards 2018 velmi těšíme.

Far Cry 5 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno