Massive Entertainment ohlašuje nový PVE režim pro The Division 2 s názvem Summit, kde hráči musí projít smrtícím 100 podlažním mrakodrapem.

The Division 2, které vyšlo počátkem loňského roku, nabídlo hráčům již několik rozšíření i speciálních eventů, ale i tak hra začala přicházet o zájem hráčů. To by měl napravit nový PVE režim s názvem The Summit.

Ten má hráče zavézt do 100 patrového mrakodrapu, ve kterém hráči budou muset čelit vlnám nepřátel a stále obtížnějším bossům. Podle Massive Entertainment režim funguje tak, že v každém patře jsou umístěny různé úrovně náhodně generovaných nepřátel, přičemž hráči se pomalu, ale jistě s rostoucí obtížností probojovávají skrz budovu. Každé 10. patro přijde s bossem, který po dobytí odemkne „rally point“, který hráčům umožní vyjet výtahem až do tohoto bodu v jejich další hře. To znamená, že vracející se hráči, kteří hledají určitou úroveň obsahu, budou moci rovnou skočit na jakoukoli dosaženou obtížnost, než aby se k ní museli sáhodlouze znovu propracovávat.

Přečti si  Netflix uvede nový seriál ze světa League of Legends

Zdá se, že cílem studia je, aby tato aktivita byla hratelná téměř do nekonečna, přičemž vývojáři slibují, že dynamické umístění nepřátel módu znamená, že to bude pro hráče pokaždé „nový zážitek“.

Ti, kteří si myslí, že tento režim zní poněkud povědomě, pravděpodobně mají v paměti režim Underground z prvního The Division, ve kterém se hráči vydávali do tunelů pod New York City. Stejně jako Summit byly  tyto oblasti generovány náhodně, což v podstatě umožnilo hráčům zažívat stále nový herní zážitek. Fanoušci požadovali něco podobného i v druhém dílu a jak je vidět, tak jim vývojáři ochotně vyhověli. 

Termín vydání režimu The Summit zatím nebyl oficiálně stanoven, ale věříme, že se do hry dostane co nevidět. Napovídá tomu i fakt, že Massive Entertainment oznámilo, že vybraní hráči na PC si budou moci tento režim vyzkoušet již dnes.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

Podle vývojářů bude režim The Summit zdarma pro všechny majitele rozšiřujícího balíčku Warlords of New York.

The Division 2  je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno