Společnost Warner Bros. Games a Turtle Rock Studios dnes vydali novou ukázku ze hry Back 4 Blood poskytující podrobný pohled na inovativní herní systém hry.

Novou rogue-like funkci, která vylepší vaše zážitky při opakovaném hraní a zajišťuje, že každá herní relace je dynamická a intenzivní. Hráči mohou přímo skočit do akce výběrem předem připraveného balíčku nebo se ponořit do rozsáhlých možností přizpůsobení karetního systému a vytvořit si svůj vlastní personalizovaný balíček karet.

Back 4 Blood využívá adaptivní A.I. známou jako “Game Director”, která pracuje v zákulisí a sleduje akci, zdraví a možnosti hráčů. Reaguje v závislosti na prostředí a mění jej přidáváním překážek a uvolněním speciálních Ridden mutací prostřednictvím modifikátorů karetního systému známých jako Corruption Cards. Hráči mohou hratelnost měnit tím, že využijí konkrétní karty ke strategii proti Game Directorovi od vylepšení vybavení až po dobíjení zbraní, když sebou na své cestě strhnou hordu nepřátel.

Přečti si  Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde na PS5 později v srpnu

Back 4 Blood je kooperativní zombie střílečka z pohledu první osoby od tvůrců Left 4 Dead, kde si užijete plno napínavé akce a díky variabilnímu přizpůsobení se do hry budete vracet pro další akci. Příběh Back 4 Blood se odehrává po katastrofickém výbuchu, kdy byla většina lidstva zabita nebo infikována parazitickým Devil Worm. Skupina apokalyptických veteránů zvaných Cleaners se rozhodli bojovat za poslední zbytky lidstva. Musí se postavit infikovaným příšerám známým jako Ridden a získat svět zpět!

Back 4 Blood vychází pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S 12. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno