Kup nám pivo

Biomutant je v „konečné fázi vývoje“, takže vývojáři ze studia Experiment 101 vydali zbrusu nový a téměř 10 minut dlouhý trailer, který je nabytý obsahem.

Biomutant nakonec zůstal ve vývoji mnohem déle, než se původně očekávalo a řada fanoušků už se nemůže dočkat, až se jim toto jedinečně vypadající RPG dostane do rukou.

Jak se zdá, tak čas navíc, který si studio na vývoj vyžádalo přispěl k faktu, že Biomutant bude skutečně masivní hro. THQ Nordic včera večer vydalo zbrusu nový, téměř desetiminutový trailer, který má fanouškům ukázat, jak moc velký a vzrušující svět se na ně chystá.

Podle slov jednoho z vývojářů budeme moci ve hře vytvářet nejen nové divoké zbraně, ale také vybavení a oblečení pro různé klimatické podmínky.

ASUS For Ludens Who Dare
Přečti si  Nabídka PS Plus na květen 2026 nabídne tři herní pecky

Zdá se také, že hra by mohla mít různé konkurenční frakce, s nimiž byste mohli komunikovat. Pokud má Biomutant něco podobného systému Nemesis v Shadow of Mordor, mohl by titul být ještě o to více zajímavý. 

Biomutant je nyní ve vývoji pro PC a konzole. 

 

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno