Jak jsme vás již informali, Infinity Ward dnes ráno vypustilo do světa nový update do Call of Duty: Modern Warfare přinášející změny nejen do klasického multiplayeru, ale také do Warzone.

Ranní update přidal do Warzone několik novinek. Jednou z nich jsou tzv. Armor Satchels, které vám umožní nosit u sebe až osm armor plates, což je celkem velká změna oproti původním pěti, které jste u sebe mohli mít doteď. Armor Satchels byly přidány do klasického loot poolu, takže je možné je nalézt kdekoli po mapě v bedýnkách.

Další změny ve Warzone se týkají například velikosti a rychlosti uzavírání zóny, které byly obě lehce poupraveny. Dále byl do režimu Solo opět přidán Cargo Truck, který ale bude mít nově nižší rychlost a akceleraci.

Přečti si  Hráči Warzone vyzývají vývojáře, aby opravili Groza iron sight glitch

Opraveny byly i některé chyby, jako například možnost nasadit si Armor Plates při aktivovaném Dead Silence perku nebo oprava chybně zobrazovaných výsledků celého týmu.

To ale samozřejmě není vše, co do hry tímto updatem přibylo. Na všechny změny, ať už v multiplayeru nebo ve Warzone, se můžete podívat zde.

Call of Duty: Modern Warfare a Warzone jsou nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno