Novým rozšířením World of Warcraft bude Shadowlands
Domů » Hry » Novinky » Novým rozšířením World of Warcraft bude Shadowlands

Novým rozšířením World of Warcraft bude Shadowlands

1.11.2019
Publikoval:

Achjo, zase ta Sylvanas Windrunner. Nevíme, co se jí teď honí hlavou, ale prorazila bariéru mezi Azerothem a světem mrtvých a na nás teď bude, abychom tuhle neplechu napravili.

Jak to v tom podsvětí vlastně funguje? Normálně jsou duše, které se z jakýchkoliv důvodů odloučily od svého těla, poslány do světa mrtvých, kde je s nimi nakládáno způsobem, který si ony duše vysloužily svým jednáním a skutky během svého pobytu mezi živými. To teď ale díky “Sylvě” neplatí a všechny duše jsou posílány do Maw, místa, kde fakt být nechcete.

Přečtěte si  Uniklo datum vydání Project Scarlett?

Oznámení nového příběhového rozšíření pro WoW se proslýchalo, stejně jako v případě Diabla 4, již několik dní dopředu. Shadowlands vychází 31. prosince a lze si ji předobjednat již dnes ve třech možných verzích, jejichž cena startuje na 40USD.

Za Heroic edici zaplatí hráči dolarů 60 a získají za to nejen 120 Level Boost, ale i Ensorcelled Everwyrm, zvířátko, na jehož zádech se dopravíte ke speciálnímu questu, ve kterém můžete získat Set Armoru, ke kterému majitelé základních verzí nebudou mít přístup.

Epic edice, kterou seženete za 80USD, obsahuje samozřejmě nějaké exkluzivní skiny, pety a přístup k veškerému obsahu určenému pro ostatní edice.

Přečtěte si  Netflix potvrdil druhou sezónu seriálového Zaklínače, včetně informací o startu a obsazení

Všechny bonusy z Heroic a Epic edicí se hráčům odemknou již dnes, okamžitě po dokončení předobjednávky.

Rozšíření Shadowlands pro World of Warcraft vyhází 31. 12. pro PC.

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Sega dnes zveřejnilo přes deset minut dlouhý trailer z nového...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů