Hráči kteří dokončili své dobrodružství v Red Dead Redemption 2, měli možnost vidět hlavního hrdinu Arthura Morgana v mnoha situacích a řady úhlů, avšak jak se zdá, tak se nyní objevila možnost podívat se na to jak Arthur vypadá bez oblečení.

Uživateli se totiž díky použití PS4 editoru nazvaného Save Wizard, podařilo v Red Dead Redemption 2 odemknout Nude mód, který hlavního hrdinu svlékne a nechá jej pobíhat po kraji zcela nahého. Uživatel ovšem chce zřejmě zůstat v anonymitě a nezveřejnil ani návod jak módu dosáhnout. Jediné co bylo sdíleno, bylo několik obrázků přímo ze hry, kde se Arthur Morgan prohání krajem zcela nahý.

Jak je patrné z obrázků níže, tak si Rockstar Games nedali s návrhem samotného těla Arthura příliš velkou práci a svlečený hrdina tak spíše vypadá jako plastový panáček Ken od panenky Barbie. Teď, když je možné Arthura svléknout, bude zajímavé sledovat, zda se Arthurovo tělo bude měnit i v případě nadváhy, nebo zda na změnu váhy reaguje jen jeho oblečení.

Navíc po objevení a aktivaci Nude módu, bude zajímavé sledovat, zda se pomocí Save Wizard objeví i nějaké další bláznivé módy.

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

Red Dead Redemption 2 je nyní k dispozici na PS4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno