NVIDIA oznámila, že do Call of Duty Warzone nyní přichází technologie DLSS, která hráčům umožní dosáhnout lepšího výkonu.

Technologie DLSS NVIDIA pomáhá hráčům vlastnící grafické karty RTX k dosažení mnohem vyšší snímkové frekvence, než kdy dříve. Hry jako Cyberpunk 2077 mohou díky této technologii zaznamenat až 60% zvýšení výkonu, což z něj dělá nezbytný nástroj pro každého hráče na monitoru s vysokou obnovovací frekvencí.

Pro uživatele, kteří se snaží dosáhnout stabilních 60 FPS to je velmi příznivá zpráva, zejména v některých oblastech Verdansku, zejména potom v Downtownu. Pokud se snažíte dosáhnout maximálních hodnot FPS na monitoru s vysokou obnovovací frekvencí, DLSS je pro vás jasnou volbou. Nově tak ve hře uvidíte výrazné zvýšení FPS, díky čemuž bude hraní mnohem plynulejší.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Pokud je implementace DLSS podobná Modern Warfare, nejlepší volbou bude volba „performance“.

Podle webu NVIDIA je „Deep Learning Super Sampling (DLSS) technologie NVIDIA RTX, která využívá sílu AI ke zvýšení vašich snímkových frekvencí ve hrách s graficky náročnou zátěží. S DLSS mohou hráči používat vyšší rozlišení a nastavení při zachování solidních snímkových rychlostí. “

Výkonný producent Eric Lavoi říká: „ jsme (Beenox) nadšení, že letos přineseme NVIDIA DLSS do Call of Duty®: Black Ops Cold War. Pro naše hráče to byl skvělý doplněk ke zvýšení jejich herního výkonu na PC a těšíme se, až to přineseme do Warzone. “

Aktuálně si neznáme přesné datum vydání této funkce, ale jakmile se ho dozvíme, budeme vás o tom informovat.

Přečti si  Do Sackboy: A Big Adventure míří nové odměny, výzvy a turnaje

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici ZDARMA na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno