Opět se bohužel opakuje situace, kdy má hra ještě 14 dní do oficiálního termínu vydání a hra již koluje mezi hráči a vesele se s ní obchoduje, především potom na sociálních sítích.

Shadow of the Tomb Raider sice vychází až 14.září, ale již dnes je díky některým obchodům, které nedokáží udržet své sklady pod kontrolou, hru možné získat a to především prostřednictvím sociálních sítí.

Přečti si  Housemarque opravili problém s mazáním postupu v Returnalu

Zde se objevují již první tuzemské fotografie úvodních obrazovek i samotných disků v papírových obalech. Nutno poznamenat, že se nejedná o kopie sloužící pro recenze, které v tomto případě zatím redakce ještě ani nemají k dispozici. Navíc tyto kopie jsou ve většině případů distribuovány digitálně, případně na disku, který je označen zcela odlišným potiskem.

Zdroj fotografií: Sociální sítě

Kontaktovali jsme společnosti odpovědné za distribuci a zeptali jsme se jich, jak se staví k tomuto pravidelnému problému. 

7 KOMENTÁŘE

 1. Ono se k ní dostat není velký problém, problém je, že to snižuje celkovou hodnotu produktu i práce, kterou řada vývojářů vynaložila. Jasná je i cenová politika…Naše práce je až to poslední…

 2. Facebook je plný lidí, co kradou ve skladech Amazonu hry a pak je nabízí za nízkou cenu, která narušuje obchod s použitou originální, zakoupenou hrou.. Omezuje to možnost překladů, náš trh je tím hodně poškozený..

 3. Muze me nekdo vysvetlit ty keci otom ze to snizuje praci vyvojaru???

  Jak muze krades u prodejce snizit zisk vyvojari to opravdu nechapu.

  Oni tu hru uz prodali tem obchodnikum tudis logicky dostali vyvojari uz davno zaplaceno.

  To ze obchodnikovy vykradou sklady je jeho pruser to nema ze ziskem za prodej vubec co delat skodu si pricte obchodnik.

  Pro nechapave pokud nekomu prodam auto a jemu ho ukradnou tak me skoda vazne nevznikne….

  • O snížení zisku vývojáři se nenapsalo ani slovo, jen je uvedeno, že to snižuje jejich práci. Představte si situaci, kdy něco několik let tvoříte a před Vámi oznámeným termínem, se Váš produkt objeví na internetu. Asi nebudete mít úplně radost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno