Borderlands 3 vychází za dva týdny a a fanoušci jsou nadšeni, že se budou moci opět ponořit zpět do světa Pandory, kde se znovu setkají se známými postavami a poznají i některé nové.

Jednou z mnoha vracejících se postav je Lilith, která nyní slouží jako vůdce Crimson Raiders. Lilith je základem franšízy Borderlands  a doposud se objevila v každé hlavní hře. Jeden z fanoušků Borderlands se rozhodl vytvořit obraz mash-up, který porovnává každý design Lilith a ukazuje, jak se její vzhled v celé sérii za léta změnil.

Lilith se poprvé objevila v Borderlands 2009  , kde byla jednou ze čtyř hratelných postav. V Borderlands 2 byla hlavní postavou ve spiknutí proti Handsome Jack. Nyní v  Borderlands 3 Lilith plně přijala svou roli vůdce Crimson Raiders.

Přečti si  PlayStation oznamuje nové partnerství se službou Discord

Díky ikonickému stylu této série se design Lilith od svého původního vzhledu příliš nezměnila a její postava doznala pouze drobných úprav. Ve skutečnosti je  Borderlands  známý pro své grafické pojetí a je skvělé, že  Borderlands 3 tomu zůstává i nadále věrné.

Borderlands 3  vychází 13. září pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno