Take-Two Interactive zaregistroval tři ochranné známky související se sérií Mafia, které naznačují, že nový díl v sérii by mohl přijít společně s remasterem Mafia II.

Mafia 3 bohužel nebyla skvělou hrou, předešlý díl byl však i přes své chyby přijat mnohem lépe. To je důvod, proč je trojice ochranných známek registrovaných společností Take-Two Interactive v srpnu tak zajímavá. Zdá se, že dvě jsou pro první dvě hry Mafia, doplněné příslušnými logy. Třetí je také pro Mafii,  ale neobsahuje žádné logo, které jsme mohli dosud vidět.

To vede k určitým spekulacím o tom, že Mafia IV je ve vývoji. Jak někteří správně poznamenávají, tak ochranné známky je třeba obnovovat pouze každých 10 let. První dvě hry vydané v roce 2002 a 2011 by tak obnovení svých ochranných známek nyní nepotřebovaly.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

Take-Two podala další ochrannou známku a to jen jeden den po těchto třech. Ta je pro Hangar 13, studio stojící za Mafií 3. V loňském roce došlo v Hangaru 13 k výraznému propouštění , poté následovalo otevření nového studia v britském Brightonu. V tomto bodě bylo 2K Czech sloučeno pod název Hangar 13. Přihlášky ochranných známek obsahují nové logo pro Hangar 13 a jsou zde uvedena všechna čtyři umístění: Brno, Brighton, Praha a Novato.

Jsme velmi zvědaví, zda se v dohledné době dočkáme nějakého oznámení o vývoji nového dílu Mafie, nebo alespoň remasteru.

Mafia 3 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno