New ‘N’ Tasty! – remake hry Oddworld: Abe’s Oddysee – se oficiálně vydává na Nintendo Switch a to tak, aby stihl Halloween.

S blížícím se vydáním  Soulstorm míří Oddworld série do své další kapitoly, s hlavním hrdinou Abem a zbytkem Mudokkenů. Pokud jste snad neměli čas, nebo jste zatím sérii odolávali, potom máte nyní jedinečnou příležitost to dohnat remakem hry Oddworld: Abe’s Oddysee, který míří na cestovní konzoli Nintendo Switch. 

Vydavatel Oddworld Inhabitants oznámil, že  Oddworld: New ‘N’ Tasty!  vyjde pro Nintendo Switch 27. října 2020 a remake prvního dobrodružství bude k dispozici na Halloween. Předobjednávky Switch verze hry budou  zahájeny 13. října prostřednictvím Switch eShopu. Standardní a omezené fyzické edice jsou nyní k dispozici k předobjednání u vybraných maloobchodníků. Níže se můžete podívat na oficiální trailer k Switch verzi hry.

Pokud jste náhodou  New ‘N’ Tasty! nehráli, potom vězte, že se jedná o remake prvního dílu série Oddworld s plně přepracovaným vizuálem a herním vylepšením původní hry z PS1.

Přečti si  HyperX uzavírá partnerství s týmem Red Bull Racing Esports

Oddworld: New ‘N’ Tasty! vyjde na Nintendo Switch 27. října 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno