Předčasné stažení expanze Destiny 2: Beyond Light odhaluje novou titulní obrazovku a úvodní hudbu, které nás budou doprovázet po dobu tohoto rozšíření.

Před spuštěním nové expanze Destiny 2 mohou hráči očekávat několik věcí. Bungie obvykle ohlašuje některé klíčové změny stávajících systémů.

Jedním z prvků, které signalizují, že nová expanze Destiny 2 je jen několik hodin od svého zahájení, je zavedení nové titulní obrazovky, která se mění s pravidelností každý rok. S tím samozřejmě přichází i nová hudba.

Ačkoli si hráči Destiny 2 budou muset počkat až do 10. listopadu, než uvidí a uslyší titulní obrazovku na své konzoli nebo počítači, je nyní k dispozici ve video ukázce a to díky souborům, které je možné předčasně stáhnout.

Přečti si  Nová nálož gameplay záběrů z nového Ratchet & Clank

Beyond Light používá některá podobná témata z předchozí hudby Destiny 2 , jako je hypnotické téma Darknes lodí ale jsou zabaleny do více rockového obalu.

Jednou z velkých věcí, která dorazí společně s Beyond Light, je ta, že Destiny 2 zavádí do své nabídky také  “dark mode”, takže vás již nebudou nadále bolet oči z přechodů mezi temnými a jasně světlými obrazovkami.

Destiny 2: Beyond Light vychází na PC, PS4, XSX/S a Xbox One 10. listopadu. Verze pro PS5 bude přístupná od 12. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno