Sony potvrdila, že vynechá E3 2019, což vyvolalo mnoho otázek ohledně odhalení PlayStation 5. Nicméně Sony připravuje hráče na odhalení PlayStationu 5 v roce 2019 prostřednictvím svého PlayStation Holiday Theme.

Jak jsme vás již dříve informovali, tak Sony by mohla svou konzoli příští generace odhalit někdy v létě příštího roku, přičemž její bližší představení by mělo proběhnout během PlayStation Experience 2019. Samotné vydání konzole se potom předpokládá na rok 2020.

Nyní své odhalení potvrzuje také samotný PlayStation v letošním Holiday Theme, kde společnost nahradila v názvu PlayStation písmeno “S” za číslo “5”.

To také podtvrzuje informace společnosti AMD, že PS5 a Xbox Scarlett budou vydány v roce 2020. Podle generálního ředitele společnosti AMD Lida Su společnost očekává “výrazný růst” v segmentu čipů APU od roku 2020 a dále. Microsoft a Sony jsou největšími spotřebiteli těchto čipů AMD APU, jelikož Xbox One a PS4 je již nyní používají ve formě AMD Jaguar.

Přečti si  Jim Ryan uvádí, že problémy s dodávkami PS5 by mohly být vyřešeny do konce tohoto roku

Když už mluvíme o PlayStationu 5, Sony má na svém PlayStation Store regionální zámek. Uživatelé žádají Sony Interactive Entertainment, aby udělala PSN Store region free. A jak se zdá, tak Sony své fanoušky poslouchá, jelikož PlayStation Store je již nyní v Evropě region free. Kromě oblasti si mohou uživatelé také vybrat jazyk pro jejich PSN Store. Nicméně není známo, zda změna regionu nebude mít vliv na PlayStation knihovnu, nebo zda umožní hráči zakoupit DLC prostřednictvím jiného regionu.

Nicméně zpět k PlayStation Holiday Theme, ten se nezdá být náhodou avšak budeme si muset počkat na to kdy přesně nám Sony odhalí svůj nový tolik očekávaný stroj.

7 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno