DICE GM Oskar Gabrielson poskytl aktuální informace o sérii Battlefiled, oznámil, že další velký titul bude odhalen již brzy.

Vývojář toho má “SPOUSTU” co chce hráčům ukázat v nadcházejících měsících a znovu bylo potvrzeno, že hra vyjde na konci tohoto roku.

Mobilní titul je „samostatný titul“, který je „zcela odlišný“ od hry DICE

Gabrielson poznamenal, že se jednalo o dosud největší vývojový tým Battlefieldu a že tento titul bude mít plně vojenský rozsah plný bláznivých a nečekaných okamžiků. Destrukce, které budou měnit hru, obrovská bitevní pole s největším množstvím hráčů a chaosu než kdykoli předtím.

V současné době se testuje každý den, přičemž se stále používá vyvážení a leštění. Spolu s PC byly zmíněny pouze konzole nové generace, tedy Xbox Series X | S a PlayStation 5, takže je velmi pravděpodobné, že se hra nedostane na PS4 a Xbox One. Ale to není vše Aktuálně také vzniká nový mobilní titul Battlefield.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

Ten byl oznámen jako samostatná hra, která je zcela odlišná od toho, co dělají DICE. Titul pro mobilní telefony a tablety má být k dispozici v průběhu roku 2022. Testování bude zahájeno před spuštěním a mezitím budou k dispozici další podrobnosti.

Lze s jistotou říci, že oba tituly budou odhaleny v červnu na příštím EA Play Live.

Nový Battlefield je nyní ve vývoji pro PC, PS5 a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno