Dnes bylo sdíleno vůbec první teardown video PlayStation 5, které poskytuje první pohled na komponenty next-gen konzole společnosti Sony.

Video, které bylo sdíleno na oficiálním blogu PlayStation , také podrobně popisuje mechanismus, který byl do konzoly implementován, aby konzole nebyla téměř slyšet, na což společnost klade skutečně velký důraz.

Konceptualizaci PS5 jsme začali v roce 2015 a posledních pět let jsme strávili návrhem a vývojem konzole.

Náš tým oceňuje dobře promyšlenou a krásně navrženou architekturu. Uvnitř konzole je vnitřní struktura, která vypadá čistě a uspořádaně, což znamená, že zde nejsou žádné zbytečné součásti a design je efektivní. Díky tomu jsme schopni dosáhnout našeho cíle vytvořit produkt s vysokou mírou dokonalosti a kvality.

V tomto teardown videu konzole PlayStation 5 uvidíte, jak jsme do této konzoly promyšleně integrovali naši technologii.

Cítili jsme, že je nevyhnutelné udělat generační skok, pokud jde o výkon, abychom přinesli nový herní zážitek nové generace. Abychom to však mohli udělat, museli jsme více než kdy předtím vyvážit všechny aspekty systému, od zaměření na snížení hladiny hluku po zvýšení chladicí kapacity.

Ve videu jsme také zdůraznili mechanismus, který jsme začlenili do konzole PS5, aby byly provozní zvuky ještě tišší. Po rozsáhlém a složitém procesu pokusů a omylů jsme byli s konečným výsledkem spokojeni a nemůžu se dočkat, až naši fanoušci dostanou do rukou svou vlastní PS5 a přesvědčí se na vlastní uši.

Konzole PlayStation 5 bude uvedena na trh 12. listopadu v Severní Americe a na dalších vybraných územích a 19. listopadu v Evropě a ve zbytku světa.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno