Oficiální Twitter PlayStationu naznačil, že by Death Stranding mohlo vyjít i na PS5
Domů » Hry » Death Stranding » Oficiální Twitter PlayStationu naznačil, že by Death Stranding mohlo vyjít i na PS5

Oficiální Twitter PlayStationu naznačil, že by Death Stranding mohlo vyjít i na PS5

I když víme, že společnost Sony v současné době vyvíjí svou novou generaci hardwaru, tak vydání PlayStation 5 je ještě dost daleko.

I tak se v současné době již pracuje na hrách právě pro tuto novou generaci. A jak se zdá, tak i Death Stranding, na které pracuje Hideo Kojima, by se mohlo po letošním listopadu dočkat opětovného vydání na PS5.

Podle smazaného tweetu z oficiálního účtu ve Španělsku je PS4 jedinou platformou oznámenou pro vydání hry. Ovšem formulace, kterou používá PlayStation Spain, je ve srovnání s předchozími oznámeními a odezvami fanoušků poněkud dvojznačná. Vzniká tu tak prostor pro spekulaci, že by Death Stranding mohlo v příští roce vyjít na více platforem, včetně PS5.

Když se fanouška na Twitteru zeptal, zda byl Death Stranding exkluzivní pro PS4, odpověď PlayStation Spain byla přeložena do: „Ahoj! V současné době je jedinou oznámenou platformou pro vydání PS4. Když se podíváme na tutéž otázku ke hře God of War, pak zjistíme, že odpověď byla mnohem stručnější a jasnější: “je exkluzivní pro PS4“. 

To mimo jiné potvrzuje také původní informaci, že Hideo chce, aby jeho hra vyšla i na PC, nehledě na to, že se objevují spekulace o to, že by se v určitém okamžiku mohla hra objevit i na Google Stadia, zejména poté, co se uskutečnilo setkání mezi Kojimou a Jade Raymond.

Přečtěte si  Ghost Recon Breakpoint všechny edice a předobjednávkové bonusy

Bohužel, PlayStation Spain od té doby smazal tweet, což naznačuje, že tým řekl buď více, než by měl, nebo poskytl dezinformaci.

Hideo Kojima uzavřela se společností Sony publikační smlouvu na vydání Death Stranding , takže je pravděpodobné, že hra bude hratelná i na PS5, ať už jako port, nebo díky zpětné kompatibilitě. 

Death Stranding vychází 8. listopadu exkluzivně na PS4.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Nový únik informuje o grafickém výkonu PlayStation 5

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Death Stranding bylo na webu PlayStatinu odebráno ze seznamu PS4 exkluzivit

I když zatím neexistuje žádné oficiální oznámení, tak se čím...