Ačkoliv je film inspirovaný herní sérií Gran Turismo pro mnohé velkou neznámou, tak se již začínají objevovat jména herců, kteří se celému projektu upsali.

Prvním oznámeným hercem, který širší veřejnosti není cizí, je David Harbour, kterého si můžete pamatovat jako jednu z hlavních postav populárního úkazu Stranger Things. Není tomu ani 24 hodin a na seznam účinkujících se dostalo další světoznámé jméno.

Orlando Bloom se objevil již v mnoha filmech a tak vám jej jistě nemusíme blíže představovat. Ať už si jej pamatujete jako Legolase nebo jako Willa Turnera z Pirátů z Karibiku, tak vězte, že hollywoodský herec se v Gran Turismu ujme role zapáleného prodejce závodních aut. Ačkoliv je jasné, že jeho role bude poněkud sofistikovanější, tak o jeho postavě zatím více detailů neznáme.

Přečti si  Hlavní příběh Lies of P má 30 hodin

Příběh Gran Turisma se natáčí podle skutečných událostí, kdy si jeden z hráčů oblíbené závodní série splní své sny a začne závodit s opravdovými vozy v reálných soutěžích. Hlavní role se ujme Archie Madekwe.

Natáčení započne příští týden a vše bude záviset na Neilu Blomkapovi, který je hlavním režisérem snímku. 

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo jako iiiMoryTheory na Twitchi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno